24 Temmuz 2024 Çarşamba
DOLAR 32.83 ₺
EURO 35.67 ₺
STERLIN 42.40 ₺
G.ALTIN 2,540.79 ₺
BTC 67,596.43 $
ETH 3,495.90 $
BİST 11,089.53

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 'Çocuklar Şenlikte Coşuyor'

YaşamYerelEskişehir 4
Yayınlama: 28 Nisan 2024 Pazar 09:30 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen '9. Çocuk Şenliği', bugün Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda gerçekleştirilecek. 11.00-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde, çocuklar bayram tadında eğlence yaşayacaklar. Müzik, sahne şovları, spor gösterileri, oyunlar, yarışmalar ve daha birçok etkinlik ile çocuklar doyasıya eğlenirken, ayrıca konserde unutulmaz anlar yaşayacaklar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 'Çocuklar Şenlikte Coşuyor'

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda muhteşem bir şenlikle taçlanıyor! Çocuklar gün boyunca eğlence dolu etkinlikler ve konserlerle coşacak, aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirecekler. Unutulmaz anlar ve bol heyecan Sazova Parkı'nda sizleri bekliyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında bugün Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda düzenleniyor.

ESKİŞEHİR (İGFA) - Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “9. Çocuk Şenliği”  bugün Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda gerçekleştirilecek.

11.00-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde, bayram tadında eğlencesi bol, müzik, sahne şovları, spor gösterileri, oyunlar, yarışmalar, dans gösterilerinin yanı sıra atölye çalışmaları ve stantlarda kurumlar ile sivil toplum kuruluşları çeşitli etkinlikler yapacak.

Şenliğe katılacak çocuklar, 6 saat boyunca çok sayıda oyun ve atölye çalışmalarıyla gönüllerince eğlenecekler. 9. Çocuk Şenliği’nde çocukları muhteşem bir konser de bekliyor. 16.45’te Şubadap Çocuk Konseri çocuklara unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunacak.

Ayrıca şenlikte masa tenisi, ayak tenisi, basketbol, çuval yarışı, floor curling, futbol, halat çekmece, hentbol, masa tenisi, mendil kapmaca, okçuluk, speedball, voleybol gibi yarışlarla çocuklar ve aileleri büyük heyecan yaşayacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyadaki tüm çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını görkemli şenlikle taçlandıracaklarını belirterek, “Bayram coşkusunu hep birlikte yaşamak üzere tüm çocuklarımızı ve kıymetli ailelerini bugün Sazova Parkımızdaki eğlence dolu şenliğe davet ediyorum.” dedi.

Eskişehir'de bugün düzenlenecek olan 9. Çocuk Şenliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu zirveye taşıyacak. Çocuklar 6 saate yakın sürecek olan bu etkinlikte oyun, müzik, yarışmalar ve atölye çalışmalarıyla keyifli zaman geçirecekler. Ayrıca spor yarışmaları ve farklı aktivitelerle büyük heyecan yaşanacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'nin yaptığı çağrıyla, tüm çocuklar ve aileleri Sazova Parkı'nda gerçekleşecek olan şenliğe davet ediliyor. Unutulmaz anlar ve bol eğlence için hazır olun!

İlk Yorumu Sen Yaz
code