22 Mayıs 2024 Çarşamba
DOLAR 32.23 ₺
EURO 35.01 ₺
STERLIN 40.97 ₺
ALTIN 2,505.15 ₺
BTC 70,107.21 $
ETH 3,779.62 $
BİST 10,895.25

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Bozbey, Vali Demirtaş'a İlk Ziyaretini Gerçekleştirdi

YaşamYerelBursa 1
Yayınlama: 22 Nisan 2024 Pazartesi 14:11 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, mazbatasını teslim alarak göreve gelmesinin ardından ilk resmi ziyaretini Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’a yaptı. Valilik binasında gerçekleşen ziyarette Bozbey ve Demirtaş, şehre eşit hizmetler sağlama konusundaki kararlılıklarını vurguladılar.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Bozbey, Vali Demirtaş'a İlk Ziyaretini Gerçekleştirdi

Bursa Valisi'ni ilk ziyaretiyle dikkatleri üzerine çeken Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Bozbey, göreve hızla adapte oluyor. Valilik binasında gerçekleşen görüşme, şehir için yeni bir iş birliğinin başlangıcı olabilir.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, mazbatasını teslim alarak göreve gelmesinin ardından ilk resmi ziyaretini Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’a gerçekleştirdi.

BURSA (İGFA) - 5 Nisan’da gerçekleşen törenle mazbatasını alarak göreve başlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ilk olarak Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret etti.

Bursa Valilik binasında gerçekleşen görüşmede Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i kabul etti.

Başkan Bozbey, şehrin her bir köşesinin hizmetlerden eşit bir şekilde yararlanmasını öncelediklerini ve bunun için gereken her türlü çalışmayı da özveriyle gerçekleştireceklerini belirtti. Başkan Bozbey, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere sivil toplum kuruluşları ile birlikte ortak aklı dikkate alarak kenti yöneteceklerini ifade etti.

Bursa için gerçekleşecek hizmetler için her zaman destek olacaklarını ifade eden Vali Demirtaş, Bursa’ya hizmet edecek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Bozbey’e yeni görevinde başarılar dileyerek, görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Bursa'da göreve yeni başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ilk adımlarını atarak Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti. Her iki isim de şehri yönetirken eşitlik ve iş birliği vurgusunu ön planda tutarak Bursa'nın gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code