24 Temmuz 2024 Çarşamba
DOLAR 32.83 ₺
EURO 35.66 ₺
STERLIN 42.40 ₺
G.ALTIN 2,546.71 ₺
BTC 67,597.46 $
ETH 3,495.95 $
BİST 11,089.53

Doğu Akdeniz, Gürbulak ve İpekyolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüklerine Atama

Gündem 10
Yayınlama: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 15:52 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Cumhurbaşkanlığı kararına göre Doğu Akdeniz, Gürbulak, İpekyolu gümrük ve dış ticaret bölge müdürlüklerine atama yapılırken, Batı Akdeniz, Doğu Marmara ve Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge müdürleri görevden alındı.ANKARA (İGFA) - Atamalara ilişkin Cumhurbaşkanı kararları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Ticaret Bakanlığı Batı Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Kadri Karakuş, Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü

Doğu Akdeniz, Gürbulak ve İpekyolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüklerine Atama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlükleri'nde devrim niteliğinde atama! Batı Akdeniz, Doğu Marmara ve Fırat bölgelerinde görev değişiklikleri ile ilgili detaylar haberimizde.

Cumhurbaşkanlığı kararına göre Doğu Akdeniz, Gürbulak, İpekyolu gümrük ve dış ticaret bölge müdürlüklerine atama yapılırken, Batı Akdeniz, Doğu Marmara ve Fırat Gümrük ve Dış :Ticaret Bölge müdürleri görevden alındı.

ANKARA (İGFA) - Atamalara ilişkin Cumhurbaşkanı kararları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Ticaret Bakanlığı Batı Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Kadri Karakuş, Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak ve Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Ceylan Er görevlerinden alındı. Doğu Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne Hüseyin Topçuoğlu, Gürbulak Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne Metin Gürbüz, İpekyolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne Ayhan Coşkuner atandı.

Cumhurbaşkanlığı kararıyla gerçekleşen atamalar ve görevden almalarla ilgili detaylar netleşti. Doğu Akdeniz, Gürbulak ve İpekyolu bölgelerinde yapılan atamalar dikkat çekerken, Batı Akdeniz, Doğu Marmara ve Fırat bölgelerinde görev değişiklikleri gündemi sarsacak nitelikte. Yapılan atamaların sektörde nasıl bir etki yaratacağı merak konusu.

İlk Yorumu Sen Yaz
code