14 Haziran 2024 Cuma
DOLAR 32.48 ₺
EURO 34.91 ₺
STERLIN 41.56 ₺
G.ALTIN 2,409.03 ₺
BTC 67,981.74 $
ETH 3,539.57 $
BİST 10,391.89

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Derince Millet Bahçesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı

GündemYerelKocaeli 10
Yayınlama: 9 Mart 2024 Cumartesi 10:00 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Derince Millet Bahçesi'nde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yeşil alanlarda yapılan tırpan kesimi ve mıntıka temizliği ile vatandaşlar temiz ve bakımlı bir çevrede dinlenebilme imkanı bulacak. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, yeşil alanların düzenliğini ve temizliğini sağlamak için çalışmalarına devam ediyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Derince Millet Bahçesi'nde Temizlik Çalışması Yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Derince Millet Bahçesi’ni pırıl pırıl yaptı.

KOCAELİ (İGFA) - Yeşile ve doğaya önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehrin birçok noktasında yeşil alan oluşturuyor. Mevcut yeşil alanları da zenginleştiren Büyükşehir Belediyesi, mesire alanları başta olmak üzere yeşil alanlarda periyodik olarak temizlik çalışması yapıyor. Bu kapsamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri Derince Millet Bahçesinde kapsamlı temizlik çalışması yaptı.

MINTIKA TEMİZLİĞİ YAPILDI

Vatandaşların hem bakımlı hem de temiz bir çevrede dinlenebilmesi için ekipler Derince Millet Bahçesi’nde bulunan yeşil alanlarda tırpan kesimi ve temizlik çalışması gerçekleştirdi. Diğer yandan millet bahçesi içerisinde yer alan yürüyüş yolları, park ve spor alanlarında ise mıntıka temizliği yapıldı. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, yeşil alanların düzenli ve temiz olması için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code