24 Temmuz 2024 Çarşamba
DOLAR 32.85 ₺
EURO 35.68 ₺
STERLIN 42.40 ₺
G.ALTIN 2,548.92 ₺
BTC 67,556.31 $
ETH 3,493.82 $
BİST 11,089.53

Arçelik Enerji Çözümleri TIR’ıyla Bursa’yı Aydınlatmaya Geliyor

Yaşam 6
Yayınlama: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 17:59 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Arçelik, Enerji Çözümleri TIR’ı ile yerli güneş paneli, inverter, batarya, enerji depolama sistemi ve elektrikli araç şarj istasyonunu içeren yenilenebilir enerji çözümlerini işletmelere tanıtıyor. Proje kapsamında, Avrupa’ya ihracat yapan işletmelere yenilenebilir enerjiye yönelik destek verilmesi ve güneş enerjisinin ekonomik ve ekolojik etkisinin vurgulanması amaçlanıyor.

Arçelik Enerji Çözümleri TIR’ıyla Bursa’yı Aydınlatmaya Geliyor

Arçelik, Enerji Çözümleri TIR’ı ile yerli güneş paneli, inverter, batarya, enerji depolama sistemi ve elektrikli araç şarj istasyonunu içeren yenilenebilir enerji çözümlerini Bursa işletmelerine tanıtmak için harekete geçiyor. Avrupa’ya ihracat yapan işletmelere destek verme amacı güden proje, güneş enerjisinin avantajlarını ve çevreye olan olumlu etkisini vurguluyor. Elektrikli araç şarj istasyonlarıyla bütçe dostu çözümler sunan Arçelik, sürdürülebilirlik faaliyetlerine devam ediyor.

Sürdürülebilirlik faaliyetleri ile sektörüne liderlik eden Arçelik, yenilenebilir enerji atılımı kapsamında Arçelik Enerji Çözümleri TIR’ıyla başlattığı tanıtım seferberliğine Bursa ile devam ediyor

İSTANBUL (İGFA) - Arçelik, Enerji Çözümleri TIR’ı ile yerli güneş paneli, inverter, batarya, enerji depolama sistemi ve elektrikli araç şarj istasyonunu içeren yenilenebilir enerji çözümlerini işletmelere tanıtarak, işletmeleri güneş enerjisi kullanımına teşvik etmeyi amaçlıyor.

Proje ile şirket Avrupa’ya ihracat yapan işletmelerin Yeşil Mutabakat kapsamında yenilenebilir enerjiye yönelik yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olmayı da hedefliyor. TIR, güneş enerjisinin potansiyel ekonomik ve ekolojik etkisini işletmelere sahada, birebir kullanım alanlarında aktarmak için Kocaeli, Kayseri ve Gaziantep de dahil sanayinin yoğun olduğu pek çok ili ziyaret ederek kasım ayına kadar ülkeyi dolaşacak.

11-12 Temmuz’da Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret edecek Arçelik Enerji Çözümleri TIR’ı, güneş enerjisinin potansiyelini Bursalı işletmelere aktaracak.

Arçelik’in ürettiği Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile de tüketiciler, elektrikli araçlarını 7,4 kW ve 22 kW kapasiteli Arçelik by WAT Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile şarj ederek, sadece karbon ayak izlerini azaltmakla kalmıyor, fosil yakıt masrafını ortadan kaldırarak bütçelerinde tasarruf sağlıyor.

Arçelik, Enerji Çözümleri TIR’ı ile Bursa’da güneş enerjisinin potansiyelini arttırarak işletmelere yenilenebilir enerjiye geçiş konusunda destek sağlıyor. Ayrıca, Avrupa’ya ihracat yapan işletmelere Yeşil Mutabakat kapsamında yenilenebilir enerji hedeflerine ulaşmalarında yardımcı oluyor. Elektrikli araç şarj istasyonlarıyla da tüketicilere karbon ayak izlerini azaltma ve bütçelerinde tasarruf etme fırsatı sunuyor. Arçelik, sürdürülebilirlik odaklı çözümleriyle sektöründe lider konumunu koruyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code