22 Mayıs 2024 Çarşamba
DOLAR 32.20 ₺
EURO 35.02 ₺
STERLIN 40.98 ₺
ALTIN 2,506.21 ₺
BTC 70,014.00 $
ETH 3,781.50 $
BİST 10,895.25

Konya'da Sosyal İnovasyon Programı: 'Bu Ders SİA'dayız'

EğitimYerelKonya 1
Yayınlama: 22 Nisan 2024 Pazartesi 15:59 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Necmettin Erbakan Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirilen Sosyal İnovasyon Ajansı'nda öğrenciler için tasarlanan 'Bu Ders SİA'dayız' programıyla önlisans, lisans ve lisansüstü öğrenciler ile akademisyenler için etkinlik alanları sunuluyor. Program kapsamında ofis alanları, internet-kablosuz wifi, sunum-görüntü yansıtma ve hoparlör gibi hizmetlerin yanı sıra mini toplantı salonu ve SİA teras da yer alıyor.

Konya'da Sosyal İnovasyon Programı: 'Bu Ders SİA'dayız'

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Necmettin Erbakan Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirilen Sosyal İnovasyon Ajansı'nda, öğrenciler için özel etkinlik alanları oluşturuldu. 'Bu Ders SİA'dayız' programıyla toplumsal sorunlara yenilikçi çözümler bulmaya dair heyecanı yaşayacak olan öğrenciler, SİA etkinlik mekanlarında kendilerine ait çalışma alanlarını kullanabilecek.

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Necmettin Erbakan Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirilen Sosyal İnovasyon Ajansı’nda, önlisans-lisans ve lisansüstü öğrenciler ile akademisyenler için “Bu Ders SİA’dayız” adıyla etkinlik alanları oluşturuldu.

KONYA (İGFA) - Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal İnovasyon Ajansı’nda (SİA) oluşturulan etkinlik mekanları, lisans ve lisansüstü eğitim alan öğrencilerin hizmetine sunuluyor.

Toplumsal sorunlara yenilikçi çözümler bulmak amacıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi ortaklığıyla hayata geçirilen Sosyal İnovasyon Ajansı’nda “Bu ders SİA’dayız” adıyla yeni bir program oluşturuldu. Önlisans-lisans ve lisansüstü derslerini SİA’da etkinlik mekanlarını kullanarak işlemek isteyen öğrenciler ve akademisyenler için tasarlanan programda; ofis alanları, internet-kablosuz wifi, sunum-görüntü yansıtma ve hoparlör, 40 kişilik kapasite, mini toplantı salonu, SİA teras gibi hizmetler sunuluyor.

SİA etkinlik alanlarını kullanmak isteyen öğrenciler ve akademisyenlerin 0332 205 39 40 nolu numaradan randevu oluşturması gerekiyor.

Konya'da hayata geçirilen Sosyal İnovasyon Ajansı ile öğrencilere ve akademisyenlere yönelik özel bir program olan 'Bu Ders SİA'dayız', farklı disiplinlerden gelen katılımcıları bir araya getirerek toplumsal sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlar sunuyor. SİA'nın sunduğu olanaklarla öğrenciler ve akademisyenlerin yenilikçi projeler geliştirme ve toplumsal fayda sağlama potansiyeli artıyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code