22 Mayıs 2024 Çarşamba
DOLAR 32.19 ₺
EURO 34.97 ₺
STERLIN 40.85 ₺
ALTIN 2,506.26 ₺
BTC 70,128.92 $
ETH 3,787.48 $
BİST 10,895.25

Antalya'da 23 Nisan Coşkusu: Kırmızı ve Beyaz Balonlar Gökyüzüne Bırakıldı

YaşamYerelAntalya 1
Yayınlama: 22 Nisan 2024 Pazartesi 16:02 Kaynak: İGF Haber Ajansı Editör: Ahmet Yılmaz

Antalya'da Muratpaşa Belediyesi'nin kreşlerindeki öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı'nı kırmızı ve beyaz renklerdeki balonlarını gökyüzüne bırakarak kutladı. Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın da katıldığı kutlamalar büyük coşkuyla gerçekleşti.

Antalya'da 23 Nisan Coşkusu: Kırmızı ve Beyaz Balonlar Gökyüzüne Bırakıldı

Antalya'da renkli kutlamalar! Muratpaşa Belediyesi'nin kreşlerindeki öğrenciler, Gazi Mustafa Atatürk'ün armağanı 23 Nisan'ı kırmızı beyaz balonlarla kutladı. Belediye Başkanı Ümit Uysal da coşkuya katıldı.

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin kreşler öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’nı kutladı. Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de 23 Nisan gösterileriyle sahneye çıkan küçük öğrenciler, kırmızı ve beyaz renklerdeki balonlarını gökyüzüne bıraktı.

ANTALYA (İGFA) - Muratpaşa Belediyesi’nin Dutlubahçe, Konuksever, Ermenek, Çağlayan ve Soğuksu mahallelerinde bulunan 5 kreşin öğrencileri, Gazi Mustafa Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın birbirinden renkli gösterilerle kutladı.

Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de gerçekleşen kutlamalar için küçük öğrenciler, kırmızı beyazlı kıyafetler giydi. Kutlamalar, İstiklal Marşı ve ardından Andınız’ın okunmasıyla başladı. Dans gösterilerinin gerçekleştiği ve şiirlerin okunduğu kutlamalarda İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını sahnede ezbere okuyan küçükler bolca alkış aldı.

Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın da katıldığı kutlamaların sonunda “Atam seni çok özlüyoruz” yazılı pankartla beraber yürüdü, ardından da kırmızı beyaz renklerdeki balonlarını gökyüzüne bıraktı.

Ayrıca, belediyenin Dutlubahçe kreş öğrencileri, Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Antalya'nın renkli kutlamalarına şahitlik ettik! Muratpaşa Belediyesi'nin kreşlerindeki öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı'nı kırmızı ve beyaz renklerde balonlarını gökyüzüne bırakarak kutladı. Belediye Başkanı Ümit Uysal da coşkuya katılarak etkinliğe renk kattı.

İlk Yorumu Sen Yaz
code